Temptation

Jest to luksusowa, liftingująca, przeciwzmarszczkowa linia z jadem węża i komórkami macierzystymi z jabłek. Skóra po zabiegu jest niebywale rozświetlona, nawilżona i pełna blasku.

Syn®–Ake (jad węża)

Neuropeptyd naśladujący działanie toksyny węża Temple Viper, jest najsilniejszym peptydem rozkurczającym. Badanie Syn®-Ake potwierdziło natychmiastową redukcję zmarszczek, trwającą ok. 6 godzin. Natomiast po 28 dniach odnotowano zmniejszenie zmarszczek o 50%. Udowodniono, że jego działanie powoduje zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni, co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wygląd skóry. Składnik ten działa podobnie do toksyny botulinowej – silnie przeciwzmarszczkowo przy czym nie jest toksyczny, nie wywołuje też odpowiedzi ze strony układu immunologicznego.

PhytoCellTec™ Malus Domestica

Pierwsze roślinne, aktywne komórki macierzyste, których zadaniem jest ochrona ludzkich komórek macierzystych skóry a ich skuteczność udowodniono w badaniach. Gatunek jabłek, z których pozyskuje się te komórki jest bogaty w czynniki epigenetyczne, które maja zdolność aktywowania genów bez wpływania na ich strukturę.

Tens’Up™

To naturalna substancja aktywna łącząca natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu z działaniem przeciwstarzeniowym. Zawiera on w swym składzie ponad 35% oligosacharydów otrzymywanych z korzenia cykorii, które wyraźnie napinają powierzchnię skóry i zmniejszają widoczność zmarszczek. Dodatkowo, zastosowana technologia matrycowa (trójwymiarowa matryca polisacharydowa pozyskiwana z drzewa Tara) umożliwia sekwencyjne uwalnianie substancji aktywnych w głąb skóry, gdzie wywierają one wpływ na syntezę kolagenu i dają długookresowy efekt przeciwstarzeniowy. W przeprowadzonym badaniu in-vivo 90% badanych potwierdziło wyraźny, natychmiastowy efekt liftingu wywoływany przez Tens’Up™.

Kwas hialuronowy (HA)

HA ma właściwości higroskopijne a jedna cząsteczka tego kwasu jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Kwas hialuronowy jest uznawany za jeden z najlepszych środków nawilżających i chroniących skórę przed wysychaniem. Ma doskonałe właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia. Wygładza, poprawia elastyczność, ujędrnia. Dobrze nawilżona warstwa rogowa naskórka staje się bardziej przepuszczalna dla substancji czynnych.