Laser Vectus™

Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia zarówno u kobiet jak i mężczyzn. System posiada certyfikat FDA. Zatwierdzenie produktu medycznego przez FDA jest potwierdzeniem jego wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa.

Warto pamiętać, że Laser VECTUS jest urządzeniem MEDYCZNYM, a ponadto jest wyposażony w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. Osoba wykonująca zabieg nie musi ustawiać intensywności -urządzenie robi to za nas samo. Ponadto Vectus wykorzystuje technologię Photon RecyclingSM dzięki czemu zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny oraz technologię Advanced Contact CoolingSM, który zmniejsza odczucie bólu. Jest o klasę lepszy od LightSheer’a, co potwierdzają klienci korzystający z obu rodzajów laserów.

Efektywność lasera Vectus

Laser Vectus opiera się na zupełnie innej zasadzie działania. Działa punktowo, a natężenie światła lasera nie jest stałe, a dobierane indywidualnie. Laser oddziałuje tylko na włosy dzięki temu tkanki zostają nienaruszone. Podgrzewa on je, dzięki aktywnej melaninie, a ciepło nie promieniuje na skórę, bo jest ona na bieżąco chłodzona.

Brak dolegliwości i pełen komfort podczas zabiegu laserem Vectus to oczywiście nie jedyna różnicy pomiędzy najnowszą technologią, a IPL. Vectus ma znacznie większą efektywność, co bezpośrednio przekłada się na mniejszą liczbę zabiegów, pozwalającą na pozbycie się niechcianego owłosienia.

Najważniejszy jest jednak fakt, że laser Vectus usuwa owłosienie na stałe, co jest niemożliwe przy innych technologiach. Tymczasem najnowsze urządzenie diodowe usuwa owłosienie ze skutecznością sięgającą 95%. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w trakcie roku, ale będą cienkie i niemal niewidoczne. Można je usunąć podczas jednego zabiegu. Jest więc zdecydowanie szybszy oraz mniej czasochłonny, a także bezbolesny i przede wszystkim skuteczny.

Aby usunąć włosy na stałe należy wykonać serię zabiegów w odstępach ok. 6 tygodni, co wynika z naturalnego procesu wzrostu włosa.

W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny.